Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ajda Pekkan, Bahçeköy’deki villasını satışa çıkardı

Ajda Pekkan, dostu Ayşe Ersayın’ın kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiği villayı satışa çıkardı. Pekkan, villayı daha önce de satmaya çalışmış ancak alıcı bulamamıştı.

Süperstar Ajda Pekkan, 2013 yılında satışa çıkardığı fakat alıcı bulamadığı İstanbul Bahçeköy’deki villasını tekrar satışa koydu. Posta Gazetesi’ndeki habere göre; daha önce villası için 8.7 milyon dolar isteyen sanatçı, fiyatta 200 bin dolar indirime gitti.

EN YAKIN DOSTU VİLLADA HAYATINI KAYBETTİ

Ajda Pekkan’ın yakın dostu Ayşe Ersayın, bu villada kalk krizi geçirmiş ve hayatını kaybetmişti. Dostunun ölümüyle sarsılan sanatçı, villasını apar topar satışa çıkardı.

ANİ BİR KARARLA SATIŞA ÇIKARDI

Yıllar önce kendi zevkine göre dekore ettiği villasını ani bir kararla satışa çıkaran Ajda Pekkan, önceleri 8.7 milyon dolar talep ediyordu. Alıcı bulamayan Pekkan, 200 bin dolarlık indirime gitti ve villasını tekrar satışa koydu.

ÖZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Bahçeköy'de orman içerisinde özel bir sitede bulunan 6 oda ve 2 salonlu villa, toplamda bin 300 metrekare arsa üzerine kurulu. Evin net kullanım alanı ise bin 100 metrekare. Yüzme havuzlu villanın içerisinde asansör, hizmetli yaşam alanı ve çalışma odası da yer alıyor.