Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ak Portföy’den Palladium Tower’a yatırım

Ak Portföy, İstanbul’un önemli projelerinden Astoria’nın ardından yeni yatırımını Anadolu Yakası Ataşehir’de yaptı.

Yatırımcılarına kazanç sağlama hedefiyle Türkiye’nin ilk gayrimenkul yatırım fonunu (GYF) kuran Ak Portföy, İstanbul’daki ticari yatırımlarına yenisini ekledi.

Ak Portföy, İstanbul Avrupa yakasının önemli projelerinden olan Astoria’nın ardından, yeni yatırımını Anadolu yakasının MİA’sı (Merkezi İş Alanı) olarak şekillenen bölgesi Ataşehir’de yaptı.

Ak Portföy gayrimenkul yatırım fonu, bu ikinci yatırımını Ataşehir Bölgesi’nde konumlu A sınıfı bir ofis projesi olan ve ‘Leed Gold’ (Yeşil Bina) sertifikasına sahip Palladium Tower’da gerçekleştirdi. Kurumsal uluslararası kiracıların yer aldığı ofis alanı toplam 1.096 metrekare brüt kiralanabilir büyüklüğe sahip.

Ak Portföy Yatırımlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Ersarı, “Bireysel emeklilik fonları, sigorta şirketleri gibi kurumsal yatırımcıların yanı sıra bireysel yatırımcılardan da yüksek talep gören Ak Portföy Gayrimenkul Yatırım Fonu, kişisel anlamda erişimin kolay olmadığı, gayrimenkul piyasasının en cazip segmentine yatırım yapma imkanı sağlıyor. Gayrimenkul yatırım fonumuz ile küçük birikimler için dahi, bu yüksek değerli projelerden kazanç sağlamanın yolunu açıyoruz. Bu kapsamda, gayrimenkul sektörünün yıldızlarına yaptığımız yatırımlarımızı, bir Tahincioğlu markası olan Palladium ile sürdürüyoruz” dedi.

Kaynak: Milliyet