Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Akadia Modern'de satışlar başladı

MBM İnşaat'ın Ankara Mamak'ta konumlandırdığı Akadia Modern projesinde daire fiyatları 370 bin TL'den başlıyor. Projede teslimlerin Mayıs 2019'da başlaması planlanıyor.

MBM İnşaat tarafından Ankara'nın değeri her geçen gün yükselen ilçelerinden Mamak'ta 50 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Akadia Modern projesinde toplam 891 daireye yer veriliyor. Satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan projede alanları 101 metrekare ile 155 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.

Mayıs 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülen Akadia Modern'den banka kredisiyle ya da şirket bünyesinde yatırımcılara sunulan kişiye özel ödeme koşullarından faydalanarak kolayca konut sahibi olunabiliyor. Özellikle çocuklu aileler tarafından büyük ilgi gören projede daire fiyatları 370 bin TL'den başlıyor.

Yüzde 50'si yeşil alanlara ayrılan projede aidatların düşük tutulması için az kullanılan sosyal tesislere yer verilmedi. Projede aidatların 160 TL olması bekleniyor. Eğitim ve sağlık kurumlarının yanı sıra bölgedeki AVM'lere de oldukça yakın bir konumda bulunan projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.akadiamodern.com adresinden erişilebiliyor.