Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Akçalı Boya, WRX markasıyla İngiltere pazarına girdi

Türkiye’nin en çok tercih edilen boya markalarından biri olan Akçalı Boya, İngiltere pazarına giriş yaptı. Şirket, WRX markasıyla ülkede liderliği hedefliyor.

Türkiye’nin en çok tercih edilen boya markalarından biri olan Akçalı Boya, İngiltere pazarına giriş yaptı. WRX markasıyla faaliyetlerine başlayan ve ülke pazarında sprey boya alanında liderliği hedefleyen Akçalı Boya, İngiltere’nin ilk Türk boya markası olma ünvanına sahip.

WRX MARKASIYLA İNGİLTERE PAZARINDA LİDERLİK HEDEFLENİYOR

Akçalı UK’nin açılışı Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve ATO Başkanı Gürsel Baran’ın katılımıyla gerçekleşti. 5 milyonun üzerinde sprey, 2 milyonun üzerinde de teknik sprey boya satışına sahip olan Akçalı Boya’nın İngiltere’deki markası WRX Sprey, Avrupa’nın en yüksek sağlık standartlarına uygun şekilde üretiliyor. Hızlı kuruma özelliğine sahip WRX Sprey, istenmeyen akma izlerinin önüne geçiyor. Ayrıca çevre dostu özelliğiyle de benzerleri arasında dikkat çekiyor.

AVRUPA PAZARIZINDAKİ TİCARİ HAMLELERE HIZ VERİLDİ

İhracat yaptıkları 22 ülkede en beğenilen ve bilinirliği en yüksek marka olduklarını ifade eden Akçalı Şirketler Topluluğu CEO’su M. Akın Akçalı; satış ve pazarlama çalışmaları ile güçlü bir dağıtım ağı oluşturduklarını ve bunun ardından İngiltere pazarına güçlü bir giriş yaptıklarını belirtti.

Hedeflerinin İngiltere’de sprey boya pazarında liderlik olduğunu söyleyen Akçalı, “Avrupa pazarında da ticari hamlelerimize hız verdik. Şirket olarak inşaat boyaları, sentetik boyalar, ahşap koruyucular ve özel boyalar üreterek her segmente hitap eden ürün çeşitliliğiyle faaliyetlerimiz devam ediyor” dedi.

ÜLKE İÇİNDEKİ YATIRIMLAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Türkiye genelinde binalardan kamu yapılarına, otoyollardan oyun parklarına ve sahalara kadar birçok noktada Akçalı ürünlerinin kullanıldığını söyleyen M. Akın Akçalı, tavan boyası Permolit’i yüzde yüz yerli sermaye ile bugünlere taşıdıklarını hatırlattı ve “Sektörde ulaştığımız konum bizi gururlandırıyor” dedi.

Permolit’i Türkiye’de en çok tercih edilen 5 markadan ilk 3’e taşıma hedeflerinin olduğunu ifade eden Akçalı, “Talepler doğrultusunda ürün çeşitlerimizi geliştirdik. AR-GE departmanımızla oluşturduğumuz farklı konseptlerdeki yeni ürünlerimizi de yakın zamanda tüketicinin beğenisine sunacağız” diye konuştu.

TÜRKİYE’DE TAVAN BOYASINDA LİDER

Akçalı Boya, 33 yılı aşkın süredir Türkiye’nin tamamen yerli sermayeli olan Akçalı Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyetlerini sürdürüyor. Permolit markasıyla Türkiye’nin ilk tavan boyasını üreten ve bu alanda Pazar liderliğini koruyarak dikkat çeken Akçalı Boya, tüm ürünleriyle de müşterilerinin beğenisini kazanan kaliteli ve güvenilir bir marka olarak öne çıkıyor.