Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Akçansa ziyaretçilerini 3. Köprü'de yürüttü

Bu yıl 39.'su gerçekleştirilen Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul'da teknolojik standıyla ilgi odağı olan Akçansa, sanal gerçeklik projesi ile fark yarattı.

Türkiye'nin önde gelen yapı malzemeleri şirketlerinden Akçansa, yapı sektörünün temsilcilerini bir araya getiren 39. Yapı Fuarı’nda bir ilke imza atarak, ziyaretçilerine farklı bir deneyim yaşattı. Akçansa, tüm dünyada 100 milyondan fazla kullanıcı ve 1 milyondan fazla anlık oyuncu sayısıyla dünyanın en fazla oynanan oyunu olan MineCraft’a referans projelerini de dahil etti. Böylece ziyaretçilere 3. Köprü, Türk Telekom Arena gibi dev referans projeleri, oyun içindeki Betonik City’de inşa edebilme şansı tanıdı.

MineCraft’a İstanbul inşa edildi

Akçansa, Yapı Fuarı’na özel olarak Minecraft’a Betonsa’nın referans projelerini inşa etti. İnşaat için ise oyunda, 240 saatte 42 milyonun üzerinde tuğla kullanıldı. Akçansa standı ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşırken, fuarın ilk gününde 500’ün üzerinde kişi sanal gerçeklik gözlüğü ile 3. Köprü’yü yürüyerek geçti.

Akçansa standında 'Artırılmış Gerçeklik'

Akçansa, tablet bilgisayar ve akıllı telefonların kamerası kullanılarak ekrana yansıyan gerçek görüntülerin sanal gerçeklik yoluyla zenginleştirilmesini sağlayan Artırılmış Gerçeklik uygulamasıyla da katılımcılara güncel projelerini tanıttı. Standı ziyaret edenler, interaktif harita üzerinden Akçansa faaliyet alanlarını tek bir dokunmatik ekran üzerinden görüntüledi.

"Herkes için fark yaratan çalışmalara imza atıyoruz"

Akçansa'nın pazar dinamiklerini, müşterilerini ve müşterilerinin ihtiyaçlarını takip ederek yenilikçi yaklaşımlar sergilediğini belirten Akçansa Genel Müdürü Umut Zenar, "Akçansa, Türkiye’de yapı malzemeleri sektörünün lideri. Ancak bu liderlik, tek başına rakamsal performanstan kaynaklanmıyor. Öncü, yeniliklere değer veren bir şirket olarak, müşterilerimizin yenilikçi taleplerini karşılayacak ürün ve çözümler geliştiriyoruz. Herkes için fark yaratan çalışmalara imza atıyoruz" dedi.