Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Akçay Residence’ta 355 bin TL’den başlayan fiyatlarla kişiye özel ödeme imkanları!

Arif Akçay İnşaat kalitesiyle Erzurum’un Yakutiye ilçesinde sektöre kazandırılan Akçay Residence projesinde 355 bin TL’ye 3+1 daire sahibi olma imkanı sağlanıyor.

Akçay Residence Erzurum konut projesi hakkında merak edilen tüm detayları sizler için derledik. Akçay Residence fiyat listesi, ödeme planları, daire planları ve daire büyüklükleri hakkındaki bilgiler haberimizde…

Arif Akçay İnşaat kalitesi ve güvencesiyle Erzurum’un gözde ilçelerinden Yakutiye’de sektöre kazandırılan Akçay Residence konut projesinde tüketicilere 3+1 ve 4+1 kat planlarında dizayn edilen daire seçenekleri sunuluyor.

3+1 DAİRELER 355 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Yakutiye ilçesine bağlı Rabia Ana Mahallesi’nde inşa edilen Akçay Residence konut projesi zemin ve 7 katlı tek bir blok şeklinde dizayn ediliyor. Modern ve estetik mimarinin güzel bir örneği olarak şehir siluetinde önemli bir yere sahip olacak Akçay Residence konut projesinde yer alan 3+1 kat planındaki dairelerin fiyatları ise güncel fiyat listesine göre 355 bin TL’den start veriyor.

Arif Akçay İnşaat Akçay Residence Erzurum projesinde yer alan dairelerden 3+1 kat planındakilerin satışları devam ediyor. Satışları süren 3+1 kat planındaki dairelerin büyüklükleri ise brüt 185 metrekare şeklinde tasarlandı. Projenin güncel fiyat listesine göre dairelerin fiyatları ise 355 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

KİŞİYE ÖZEL ÖDEME KOLAYLIKLARI

Akçay Residence Erzurum konut projesinden daire satın almak isteyen tüketicilere ödeme imkanları dahilinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Farklı ödeme alternatifleri geliştirilen Akçay Residence projesinde daire alımları kolaylaştırılıyor.

SOSYAL OLANAKLAR

Zengin sosyal olanakları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Akçay Residence Erzurum projesinde yer verilen hizmetler ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Peyzaj alanları

  • Bahçe alanları

  • Dinlenme alanları

  • Kapalı otopark hizmetleri

  • Çocuk oyun alanları

  • Güvenlik ofisi

  • Resepsiyon

  • Görüntülü diyafon sistemleri

  • Kamera ile kontrol sistemi