Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Akkuş Grup’tan Alya Penta ve Alya Grandis’te yüzde 20 indirim kampanyası!

Özel sektör eliyle yapılan konutta yüzde 20 indirim kampanyasına Akkuş Grup Alya Penta ve Alya Grandis projelerini kampanyaya dahil etti.

Türkiye gayrimenkul sektörünün üç çatı derneği KONUTDER, GYODER ve İNDER önderliğinde başlatılan konutta yüzde 20 indirim kampanyasına ilk etapta yaklaşık 41 firma ve 150’yi aşkın konut projesi dahil oldu. Firmalar bir bir kampanyaya dahil ettikleri projelerini açıklıyor.

Kampanyaya dahil olan firmalardan bir tanesi de Akkuş Grup. Akkuş Grup kampanyaya Alya Penta ve Alya Grandis projeleri ile dahil oldu.
Alya Penta ve Alya Grandis projelerinden daire satın almak isteyenler kampanya kapsamında yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 5 peşin, yüzde 0,98 kredi faiz oranı ile taksitlendirme imkanına sahip olacak.

Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, “Ülkenin menfaatleri uğruna 41 firma karlarını bu kampanyayla birlikte sıfırlamayı göze aldı. Biz de satışı süren projelerimizle bu kampanyaya katıldık. Hatta Boss4 Gayrimenkul ve İnşaat şirketi çatısı altında, lansmanını ocak ayında yaptığımız Alya Grandis’te fiyatlar, konut alıcısı için yeniden lansman avantajlarını yakalamış oldu.” dedi.

Alya Grandis projesinde metrekare fiyatları 4 bin 400 TL’den başlangıç gösteriyor

Akkuş Grup tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en çok tercih edilen lokasyonlarından Beylikdüzü’nde sektöre kazandırılan Alya Grandis projesinde metrekare fiyatları 4 bin 400 TL’den başlangıç gösteriyor.

100 milyon TL’lik yatırım değeri ile hayata kazandırılan projede teslimlerin ise 24 ay içerisinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.
Alya Grandis projesi Beylikdüzü’nde Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde inşa ediliyor. Toplam 100 konuttan oluşan Alya Grandis Beylikdüzü fiyatları kampanya kapsamında 15 Haziran’a kadar metrekaresi 4 bin 400 TL olacak. 100 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Alya Grandis projesinde teslimlerin 24 ay içinde yapılması planlanıyor.

Alya Penta’da hemen teslim avantajıyla metrekaresi 4 bin 250 TL’den başlayan fiyatlar sunuluyor

Beylikdüzü’nde yükselen Akkuş Grup projelerinden Alya Penta’da metrekare fiyatları 4 bin 250 TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden yüzde 5 peşinat ve kredili alımlarda 120 aya kadar yüzde 1’İn altında faiz oranı ile konut satın alınabiliyor.
Projede konut teslimleri ise hemen gerçekleştirilebiliyor.