Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Akros İstanbul'da fiyatlar 393 bin TL'den başlıyor

Ak Proje, Kaysel ve Ertok Yapı ortaklığında İstanbul'un en hızlı prim yapan bölgelerinden Beylikdüzü'nde yükselen Akros İstanbul'da lansman öncesi satışlar başladı.

Beylikdüzü'nün en yeni Akros İstanbul'da lansman öncesi satışlar geçtiğimiz günlerde başladı. 3 blokta toplam 496 konuttan meydana gelen Akros İstanbul projesi 3 Mayıs Çarşamba günü düzenlenecek olan lansmanla basın mensuplarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece kavşağında; D-100 Karayolu'nun yanı başında inşa edilen proje yatırımcısına büyük oranda prim vadediyor.

Konutların yanı sıra ticari birimlere de yer verilen projede alanları 63 metrekare ile 307 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1 ve 5+1 tipinde daireler yer alıyor. Lansman öncesi döneme özel avantajlı ödeme koşulları ve peşin ödemelerde indirim fırsatının sunulduğu projede daire fiyatları 393 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Tüm dairelerin deniz ve göl manzarasına sahip olduğu projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Cumhuriyet Mahallesi metrobüs istasyonuna yürüyüş mesafesinde konumlandırılan Akros İstanbul'da teslimlere Aralık 2018'de başlanması planlanıyor.