Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Akros İstanbul'da lansman öncesi satışlar başladı

Kaysel, Ak Proje ve Ertok Yapı ortaklığında Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece kavşağında yükselen Akros İstanbul projesinde lansman öncesi satışlar başladı.

İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece kavşağında; D-100 Karayolu'nun yanı başında inşa edilen Akros İstanbul projesinde lansman öncesi satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. İki ay sonra lanse edilmeye hazırlanan proje 3 blokta toplam 496 konutta meydana geliyor.

Teslimlerine önümüzdeki yıl başlanması planlanan projede büyüklükleri 63 metrekare ile 307 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1 ve 5+1 tipinde daireler yer alıyor. Konutların yanı sıra cadde mağazalarına da yer verilen Akros İstanbul projesinden daire sahibi olmak isteyenlere lansman öncesi döneme özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşulları sunuluyor.

Daire fiyatlarının henüz açıklanmadığı projede lokasyonuyla muadil projelerden ayrılıyor. Tüm dairelerin deniz ve göl manzarasına sahip olduğu projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 86 milyon 637 bin 270 TL yatırımlar yükselen proje; Cumhuriyet Mahallesi metrobüs istasyonuna yürüyüş mesafesinde yükseliyor. Yatırımcısına yüksek oranda prim avantajı sunan projede tüm daireler ankastre ürünlerle birlikte teslim edilecek.