Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Akyazı Stadyum'unda ilk maç Ağustos ayında oynanacak

İnşaatına 2013 yılında başlanan Akyazı Stadyum'unda son düzlüğe girildi. Bordo mavili ekip Akyazı Stadyum'undaki ilk maçına Ağustos ayında çıkacak.

Beşiktaş taraftarına müjdeli haberin verilmesinden sonra gözler Trabzonspor'un Akyazı Stadyumu'na çevrildi. Trabzonspor'un TOKİ tarafından inşa edilen 41 bin 461 kişi kapasiteli yeni stadı ile ilgili açıklamayı Trabzonspor Başkan Yardımcısı Zeki Öztürk yaptı. Öztürk yaptığı açıklamada şunlara değindi:

"Akyazı, Trabzon'un hem spor hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer katacak. Gençlik Spor Bakanlığı tarafından kulübümüze tahsis edilecek spor kompleksinde imalatlar sona yaklaştıkça heyecanımız da artıyor. Sürecin hızlandırılması konusunda emeği geçen kurum ve kuruluşlara ayrı ayrı teşekkür ederim. Taraftarlarımızın ve spor kamuoyunun merakla beklediği bu proje için artık geri sayım başlamıştır. Tüm heyecanımızla, tüm merakımızla bekliyor ve ilk maçı izlemek için sabırsızlanıyoruz. Vakit; formalarımızı, bayraklarımızı hazırlama, yeni yuvamıza sahip çıkma ve kulübümüze destek olma vaktidir"