Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Akzirve, Bahçeşehir projesi için ön talep toplamaya başladı

Akzirve Gayrimenkul Yatırım, İstanbul'un en hızlı değerlenen bölgelerinden biri olan Bahçeşehir'de hayata geçireceği yeni projesi için ön talep toplamaya başladı.

Zeytinburnu Ambarlar arazisini satın alarak sektöre iddialı bir giriş yapan Akzirve Gayrimenkul Yatırım, İstanbul Bahçeşehir’deki projesinin lansman dönemine Kasım ayında başlıyor. Ünlü mimar Bünyamin Derman’ın imzasını taşıyan projenin inşaatına 2016 yılı içerisinde başlanması planlanıyor. Toplamda üç fazda inşa edilecek olan projenin, 747 konutluk ilk fazı Aralık 2018’de tamamlanacak.

Bahçeşehir’de yer alan proje, Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile Avrupa’nın en büyük havalimanlarından biri olarak gösterilen 3.Havalimanı’nın bağlantı yolları üzerinde bulunuyor.

Ön talep toplanıyor

Bahçeşehir projesinde ev sahibi olmak isteyenler için ön talepleri toplamaya başlayan Akzirve, başvuruları internet üzerinden toplamak için www.bahcesehirincaddesi.com web sitesini hizmete soktu. Projeden ev sahibi olmak isteyenler, web sitesinde bulunan form üzerinden ad, soyad, telefon ve e-mail bilgilerini girerek ön taleplerini iletebiliyor. Web sitesinin dışında proje için bir çağrı merkezi de oluşturan Akzirve, 444 3358 numaralı telefondan talepleri toplamaya başladı.

Satış ofisi hizmet vermeye başladı

Satış ofisini de hizmete açan Akzirve, ev sahibi olmak isteyenlere satış uzmanları vasıtasıyla uygun ödeme koşullarında alternatifler sunuyor. Toplamda 102 bin metrekarelik arazide, 2 bin 500 bağımsız bölümden oluşması planlanan projenin ilk etabının Aralık 2018’de, ikinci etabının 2020’de, üçüncü etabının ise 2021’de tamamlanması planlanıyor.