Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Akzirve Strada kolayca ev sahibi yapmaya devam ediyor

Akzirve tarafından İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Strada projesinde yeni bir kampanya başladı.

Tamamlandığında yüzde 45 oranında prim yapması beklenen Strada Bahçeşehir'de satışlar 2016'nın son günlerinde başladı. Kısa sürede hızlı bir satış grafiği çizen projede yeni bir kampanyaya start verildi. Yatırmcılarına kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunan Strada Bahçeşehir'de aylık taksitler bin 900 TL'den başlıyor.

Dairelerin KDV dâhil 268 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Strada’da, yaşamak ya da yatırım amacıyla konut sahibi olmak isteyenlere ayrıca 40 ay firma ödemeli vade imkânı da sağlanıyor.

Karlı bir yatırımın kapılarını açıyor

İtalyancada ‘Cadde’ anlamına gelen Strada adını taşıyan projede, 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Bahçeşehir’e ‘Caddeli Hayat’ konseptini kazandıran projede yer alan cadde, herkesin faydalanabileceği bir yaşam alanı olarak konumlandırılıyor. Cadde üzerinde birbirinden önemli markalar, restoranlar, kafeler, marketler ve günlük hayatı kolaylaştıracak 100’ün üzerinde ticari alan yer alıyor.

İnşaat çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan Strada; 3. havalimanı bağlantı yolları, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakınlığı ve yakın dönemde tamamlanması planlanan metro hatlarıyla, yatırım açısından dikkatleri çekiyor.