Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Akzirve Strada kolayca ev sahibi yapmaya devam ediyor

Akzirve tarafından İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Strada projesinde yeni bir kampanya başladı.

Tamamlandığında yüzde 45 oranında prim yapması beklenen Strada Bahçeşehir'de satışlar 2016'nın son günlerinde başladı. Kısa sürede hızlı bir satış grafiği çizen projede yeni bir kampanyaya start verildi. Yatırmcılarına kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunan Strada Bahçeşehir'de aylık taksitler bin 900 TL'den başlıyor.

Dairelerin KDV dâhil 268 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Strada’da, yaşamak ya da yatırım amacıyla konut sahibi olmak isteyenlere ayrıca 40 ay firma ödemeli vade imkânı da sağlanıyor.

Karlı bir yatırımın kapılarını açıyor

İtalyancada ‘Cadde’ anlamına gelen Strada adını taşıyan projede, 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Bahçeşehir’e ‘Caddeli Hayat’ konseptini kazandıran projede yer alan cadde, herkesin faydalanabileceği bir yaşam alanı olarak konumlandırılıyor. Cadde üzerinde birbirinden önemli markalar, restoranlar, kafeler, marketler ve günlük hayatı kolaylaştıracak 100’ün üzerinde ticari alan yer alıyor.

İnşaat çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan Strada; 3. havalimanı bağlantı yolları, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakınlığı ve yakın dönemde tamamlanması planlanan metro hatlarıyla, yatırım açısından dikkatleri çekiyor.