Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Akzirve Topkapı lansmana çıkıyor

Akzirve Gayrimenkul tarafından hayata kazandırılan Akzirve Topkapı projesi 9 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak lansmanıyla resmi satışlarına başlayacak.

Akzirve Gayrimenkul tarafından hayata kazandırılan Akzirve Topkapı projesi 9 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak lansmanıyla resmi satışlarına start verilecek.

Gayrimenkul sektöründe Strada Bahçeşehir projesi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran nitelikli inşaat firmalarından Akzirve Gayrimenkul kalitesi ve güvencesi ile sektöre kazandırılan Akzirve Topkapı projesinin basın lansmanı ve resmi satışları için geri adım başladı.

İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi konumlarından Topkapı’da yükselecek olan proje sunduğu karlı yatırım fırsatları ve şehrin merkezindeki prestijli konumu ile hem yatırımcıdan hem de oturumcudan yoğun ilgi görmeyi başarıyor.

9 Mayıs 2018 tarihinde basın karşısına çıkacak olan proje inşaat sektörü temsilcileri ve konut sektörü yatırımcılarına tanıtılacak. Projenin tüm detaylarının kamuoyu ile paylaşılacağı basın lansmanıyla birlikte bir süredir ön talep döneminde olan projede resmi satışların da start alması bekleniyor.
Akzirve Gayrimenkul imzasıyla İstanbul’da iş ve yaşam merkezlerinden birinde yükselecek olan Akzirve Topkapı projesinde daire planları, daire fiyatları, ödeme planları, teslim tarihleri gibi detayları henüz açıklanmadı. Proje hakkında güncel bilgilerin lansmanda duyurulması bekleniyor.

Akzirve Topkapı projesine ilişkin güncel bilgilerden ve güncel kampanyalardan Emlak Gündem sitemizi takip ederek haberdar olabilirsiniz.
Kısa süre önce sektöre kazandırdığı Strada Bahçeşehir projesiyle adından söz ettiren Akzirve Gayrimenkul’ün yeni projesi 9 Mayıs Çarşamba günü Akzirve Topkapı proje alanında lansmana çıkacak. Yüksek prim vaat eden projenin hem yatırımcıdan hem de oturumcudan yoğun ilgi görmesi bekleniyor.