Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Alaçatı Modern Villaları’nda teslimler hemen yapılıyor

İzmir Çeşme Alaçatı’da hayata geçirilen Alaçatı Modern Villaları’nda fiyatlar 1 milyon 650 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Teslimler ise hemen gerçekleşiyor.

Becergen İnşaat tarafından hayata geçirilen Alaçatı Modern Villaları projesi, İzmir Çeşme Alaçatı’da yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin hemen yapıldığı Alaçatı Modern Villaları’nda fiyatlar 1 milyon 650 bin TL’den başlıyor.

16 ADET VİLLADAN MEYDANA GELİYOR

Alaçatı Modern Villaları; 4+1 ve 5+2 seçenekleri olmak üzere toplam 16 adet villadan meydana geliyor. Alaçatı Modern Villaları’ndaki konutlar 140 metrekare ile 210 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

ALAÇATI MODERN VİLLALARI FİYAT LİSTESİ (ŞUBAT 2019)

Alaçatı Modern Villaları’ndaki konutlar 1 milyon 650 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu fiyat, villaların fiyatları ve özelliklerine göre 2 milyon TL’ye kadar yükselebiliyor.

Alaçatı Modern Villaları’ndaki konutların yeni sahiplerine teslimleri ise hemen gerçekleşiyor.

ÖZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

8 adet dubleks ve 8 adet tripleks villalardan meydana gelen Alaçatı Modern Villaları projesindeki 140 metrekare büyüklükteki 4+1 tipindeki dubleks villalarda 3 banyo ve 1 araçlık otopark yeri, 210 metrekare büyüklükteki 5+2 tripleks villalarda ise 2 salon, 2 mutfak, 4 banyo, kiler odası ve 3 araçlık otopark yer alıyor.

Ilıca Plajı'na 1.5 kilometre yakınlıkta yükselen Alaçatı Modern Villaları’ndaki konutlar Franke marka ocak, fırın, davlumbaz, buzdolabı, bulaşık makinası ile yeni sahiplerine teslim ediliyor. Diğer yandan proje içerisinde 50 metre uzunluğunda ve 270 metrekare büyüklüğünde havuz bulunuyor.