Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Albawakir Group ile Pana Yapı, Brooklyn City için güçlerini birleştirdi

Pana Yapı, Brooklyn City projesi için Albawakir Group ile el sıkıştı. Katarlı şirket ve Pana Yapı, Brooklyn City için 200 milyon dolarlık anlaşma gerçekleştirdi.

Fikirtepe'nin mimarlarından Pana Yapı ile Katarlı Albawakir Group, Fikirtepe’de buluştu. Pana Yapı ile Albawakir Group, Fikirtepe’deki 828 ünitelik ticari ve konut projesi Brooklyn için güçlerini birleştirdi. 200 milyon dolarlık yatırımın anlaşması, Pana Yapı ve Albawakir Group Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu bir törenle imzalandı. Projenin 3 yıl içinde tamamlanması hedefleniyor.

Kentsel dönüşümün marka üslerinden biri haline gelen Fikirtepe’de, Brooklyn zincirini hayata geçiren Pana Yapı; Fikirtepe’ye Katar’ın dev firmalarından Albawakir’i City projesinin ortaklığı ile getirerek, hem sektöre hem de Fikirtepe’ye önemli bir katkı daha sağlamayı hedefliyor.

Son dönemde hayata geçirdiği elit projelerle gayrimenkul sektörünün örnek markalarından birisi haline gelen Pana Yapı, Katarlı ortağı ile hayata geçireceği Brooklyn City projesinin dışında şu anda Fikirtepe’de toplamda bin 812 daire ile 108 adet ticari üniteden oluşan Brooklyn Park, Brooklyn Life ve Brooklyn Dream projelerinin yapımına da devam ediyor.