Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Alfresco Evleri manzarasıyla büyüleyecek

Durukan İnşaat güvencesiyle Adana Çukurova’da sektöre kazandırılan Alfresco Evleri doğa ve göl manzarasıyla herkesi büyülemeye hazırlanıyor.

Adana’nın Çukurova bölgesinde durukan inşaat güvencesiyle geliştirilen markalı konut projesi Alfresco Eleri’nin sakinlerinin doğayla iç içe ve sakin bir yaşam bekliyor.

Toplam 16 konuttan oluşan projede 2+1 dubleks ve 3+1 dubleks daireler yer alıyor. Projede yer alan evler akıllı ev sistemleri ile hayata geçirildi.

Projedeki 16 darenin tamamı dubleks konseptinde kat ve teras bahçeli olarak tasarlandı. Projede konutlar 2+1 ve 3+1 tipte kendine yer buluyor. Alfresco Evleri projesinde bütün dairelerde akıllı ev sistemi özelliği bulunacak.

Merkezi konumu ile de dikkatleri üzerine toplayan proje ile Yelken Kulübü'ne, Baraj Yolu'na, Park Zirve ve Turgut Özal Bulvarı'na 1'er dakika mesafede bulunarak merkezi lokasyonu ile alıcısının karşısına çıkıyor.

Henüz fiyatları ve ödeme planları belirlenmeyen projede yer alan sosyal olanaklar arasında, açık yüzme havuzu, özel güvenlik, kameralı güvenlik sistemleri, güneşlenme terası yer alıyor.