Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Alper İnşaat'tan Pendik'e yeni proje geliyor

Yeni projesi için İstanbul'un hızla değerlenen bölgelerinden Pendik'i seçen Alper İnşaat, ismi henüz açıklanmayan proje için çalışmalara başladı.

"Selective" markasıyla İstanbul'un yatırım değeri yüksek ilçelerinde konut projeleri hayata geçiren Alper İnşaat, Pendik'te hayata geçireceği yeni projesi için çalışmalara başladı. İsmi henüz açıklanmayan proje, Pendik'in en değerli yaşam alanlarından Yayalar Mahallesi'nde 25 bin 290 metrekarelik alan üzerinde inşa edilecek.

Toplamda bin 86 konutun yer alacağı projede konutların yanı sıra ticari birimlere de yer verilecek. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutların yer alacağı Alper İnşaat'ın Pendik projesinde daire büyüklükleri ve fiyatlar henüz belli değil.

Aralık 2019'da tamamlanması beklenen projenin satışlarına ise 2017 yılı içerisinde başlanması bekleniyor. Proje; Sabiha Gökçen Havaalanı'na olan 1,6 kilometrelik yakınlığıyla dikkat çekiyor. Ön talep sürecine önümüzdeki günlerde başlanacak olan projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.alperinsaat.com.tr adresinden ya da 0 (216) 420 86 86 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.