Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Altın Kuleler'de ilk teslimler bu ay başlıyor

Türkiye'nin en büyük temalı projesi Altınoran'ın kalbinde yer alan Altın Kuleler'de yaşam başlıyor. Satışların devam ettiği projede fiyatlar 358 bin 615 TL'den başlıyor.

Çankaya Oran'da yükselen Sinpaş Altın Kuleler'de yaşam Nisan 2016 itibariyle başlıyor. Toplamda 474 konutun yer aldığı projede 36 ay sıfır faiz ve yüzde 1 KDV avantajıyla satışlar devam ediyor. 150 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen Altınoran Altın Kuleler'de daire büyüklükleri 81 metrekare ile 498 metrekare arasında değişiyor. Daire fiyatlarının 358 bin 615 TL ile 3 milyon 488 bin 995 TL arasında değiştiği projede ikinci kulenin teslimlerine Eylül 2016'da başlanması planlanıyor.

Ayrıcalıklı dünyasıyla yatırımcının gözdesi haline geldi

Hemen teslim fırsatıyla yatırımcılardan büyük ilgi gören Altın Kuleler'de yer alan home office katları, farklı ve kazançlı bir yatırım alternatifi sunuyor. Ankara'yı ilk kez home office konseptiyle tanıştıran Altın Kuleler, ev ve iş hayatını bir arada yaşama konforu sunuyor.

Sosyal donatı alanlarıyla da Ankara'nın en iddialı projelerinden biri olan Altınoran projesi 365 gün kayak yapabilme imkanı sağlayan Snowland'e ev sahipliği yapıyor. Proje, Türkiye'nin ilk ve tek şehir içi kayak pisti olan Snowland'in yanı sıra Skywalk ile de göz dolduruyor. Altınoran sakinleri, 10 bin metrekarelik alışveriş merkezinin vadi bölümüne bakan kısmında yer alan bu platform ile vadi manzarasına karşı adeta gökyüzünde yürüme deneyimi yaşanabiliyor.