Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Altınoran meydanı çocuk sesleriyle şenlendi

Sinpaş tarafından Ankara'da inşa edilen Altınoran, 23 Nisan'da çocuk sesleriyle şenlendi. Çocuklar 23 Nisan Açıkhava Çocuk Şenliği'nde doyasıya eğlendi.

Türkiye’nin 365 gün açık, ilk ve tek snowflex kayak pisti Snowland, adrenalin tutkunlarının yeni adresi ExtremeLand ve sizi gökyüzünde bir yürüyüşe davet eden Skywalk gibi pek çok donatıyı projenin içinde bulunduran ve Ankaralıları birbirinden eğlenceli ilklerle buluşturan Altınoran’da geçtiğimiz hafta sonu 23 Nisan coşkusu yaşandı. Çocukların 23 Nisan coşkusuna ortak olmak için Circus City’den Roller Coaster’a UFO Combo’dan Skate Slide ve Sosis Balon oyununa kadar eğlenceli aktivitelerle donanan Altınoran Meydanı, çocuklara unutamayacakları bir hafta sonu sundu.

Etkinlik boyunca Gencer Savaş Bandosu’nun eğlenceli müzikleriyle dans eden çocuklar düzenlenen yarışmalarla 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşadılar. Sahne animasyonları, oyunlar ve yarışmalarla dolu bir gün geçiren çocuklar, Altınoran’da yer alan Sports International’ın eğitmenleri eşliğinde Zumba yapan çocuklar, yapılan yüz boyama ile istedikleri renklere büründüler.