Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

‘Altower Akıllı Yaşam Projesi’ hayata geçiriliyor

Altınbaş ailesinin üçüncü kuşak üyesi Orkun Altınbaş, ‘Altower Akıllı Yaşam Projesi’ni hayata geçirmeye hazırlanıyor.

2016 yılının başlangıcıyla yurt içi ve yurt dışı birçok yatırımları olan Altınbaş ailesinin üçüncü kuşak üyesi Orkun Altınbaş, 2017 itibariyle topluma katkı sağlamak üzere yepyeni bir girişiminin sinyallerini verdi. Orkun Altınbaş, sorumluluk bilinciyle çıktığı yolda, şehir hayatının topluma sunduğu şartları ele alarak, daha huzurlu ve hayattan zevk alınabilecek yaşam tarzlarının sunulduğu önemli bir yapıyı hayata geçirmenin heyecanı içerisinde.

Altower, şehir hayatına yeni bir solu kazandıracak

Altower Akıllı Yaşam Projesi’ olarak hayata geçirilen proje, şehir hayatına yeni bir soluk getireceğinin sinyallerini şimdiden veriyor.

Anadolu Yakası’nın en merkezi yerlerinden birinde, tüm alt yapısı teknolojik olarak konumlandırılan Altower, hayalini kurduğunuz yaşam tarzlarını yakalamanıza yardımcı olacak özelliklere sahip. Konforu ve lüksü bir arada sunan Altower, otel işletmelerinden daha kaliteli ve güvenilir hizmeti de garanti ediyor. Herkesin özlemini çektiği yaşam tarzlarını bir projenin içine yerleştiren Orkun Altınbaş, geleceğe dönük projelerin bir başlangıcı olacak Altower'a herkesi davet ediyor.