Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Altunizade Konakları'nda inşaat tamamlandı

Satışlarına inşaat tamamlandıktan sonra başlanan Altunizade Konakları'nda metrekare birim fiyatları 5 bin dolar ile 7 bin dolar arasında değişiklik gösteriyor.

Taş Yapı ve Selçuklu İnşaat ortaklığında Üsküdar Altunizade Mahallesi'nde hayata geçirilen Altunizade Konakları'nda satışlara, inşaatın tamamlanmasının ardından başlandı. Hemen teslim avantajıyla dikkat çeken Altunizade Konakları projesi 30 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen 13 blokta 208 konuttan oluşuyor.

350 milyon dolarlık yatırımla yükselen Altunizade Konakları, Validebağ Korusu sınırında ve Boğaz Köprüsü’ne 2 dakika mesafede hayata geçiriliyor. Dairelerin metrekare birim fiyatlarının 5 bin dolar ile 7 bin dolar arasında değiştiği projeden banka kredisiyle daire sahibi olunabiliyor.

"Artık maketten ev satmayacağız"

Büyüklükleri 130 metrekare ile 450 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+2 tipinde dairelerin yer aldığı projeyle ilgili bilgiler veren Taşyapı Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Turanlı, projeyi bitirdikten sonra satmaktan çok memnun olduklarını ve bundan sonra maketten satış yapmayacaklarını belirterek, “Biz resim değil bina yapıyoruz. Piyasaya bakın maketten ev alanlar huzursuz, mutsuz. Her detayı bitmiş iskânlı evlerin satılmasını daha doğru buluyoruz. Bu işi borsa olmaktan çıkarmak gerek. Para kazanmak isteyen hisse senedi alsın. Biz şimdi alıp 6 ay sonra satarım diyene değil, yaşamak için ev arayana satış yapacağız” dedi.