Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Altunizade Koruköy'de satışlara başlanıyor

Taşyapı ve Selçuklu İnşaat ortaklığında 350 milyar dolarlık yatırımla hayata geçirilecek olan Altunizade Koruköy projesinde satışlar bu hafta başlıyor.

Taşyapı ile Selçuklu İnşaat'ın ortak iştirakiyle yükselen Altunizade Koruköy projesinde satışlar önümüzdeki günlerde başlayacak. Toplam 208 dairenin yer aldığı projeden daire sahibi olanlar konutlarına hemen yerleşebilecek.

30 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Altunizade Koruköy projesi 5 ile 8 kat arasında değişen 13 bloktan oluşuyor. Büyüklükleri 185 metrekare ile 670 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+2 tipinde dairelerin yer aldığı projede metrekare birim fiyatlarının 5 bin dolar ile 7 bin dolar arasında olacağı öngörülüyor.

Validebağ Korusu'nun hemen yanında olması sebebiyle sakinlerine doğa içinde modern bir hayata sunacak olan projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, masaj odaları, spor salonu ve kafe bulunuyor. Bin 800 metrekarelik sosyal tesis alanına sahip olan Altunizade Koruköy'de her daire başına 4 araçlık otopark yer alıyor.

Yılın 12 ayı tatil hissi yaşatacak

Projenin 2.5 yıllık bir süre içerisinde tamamlanarak, inşaat bittikten sonra satışa açıldığını belirten Taşyapı Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Turanlı, bölgedeki yapılaşmanın yüzde 35 oranında olduğuna dikkat çekerek, yüzde 17 oran ile bölgedeki en düşük konutlu ve en çevreci projeyi yaptıklarını söyledi. Turanlı, Altunizade Koruköy ile yılın 12 ayı tatil beldesinde hissi yaratacak bir konsept tasarladıklarını ifade etti.