Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Alya Penta Beylikdüzü'nde konutların yüzde 10'u sahiplerini buldu

Akkuş Gayrimenkul'ün Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Alya Penta'da satışların yüzde 10'u tamamlandı. Projede dairelerin metrekare birim fiyatı 4 bin 200 TL'den başlıyor.

"Alya" markasıyla konut projeleri inşa eden Akkuş Gayrimenkul'ün en yeni projesi Alya Penta, Beylikdüzü'nde 3 bin 565 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. 5 blokta toplam 50 daire ve 8 ticari birimden meydana gelen projede 2+1, 3+1, 4+2 ve 5+2 tipinde dairelere yer veriliyor. Toplam inşaat alanı 11 bin 216 metrekareyi bulan Alya Penta Beylikdüzü projesinin sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna, fitness, çocuk oyun parkı, kamelya ve oturma alanları, süs havuzu ve basket sahası yer alıyor.

Yüksek prim vadediyor

Dairelerin metrekare birim fiyatlarının 4 bin 200 TL ile 4 bin 500 TL arasında değişiklik gösterdiği projede peşin alımlarda yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor. Vadeli alımlarda ise yüzde 30 peşinat ödendiği takdirde kalan kısım şirket bünyesinde teslim tarihine kadar taksitlendirilebiliyor. 0,90 faiz oranıyla 120 ay vade imkanı da sunulan projenin lokasyonu sebebiyle kısa sürede yüksek prim getireceği öngörülüyor.

Teslimlere Ekim 2018'de başlanacak

Alya Penta projesinin Beylikdüzü-Bakırköy metro hattına yakınlığıyla yatırımcılara altın değerinde bir fırsat sunduğunu belirten Akkuş Grup Başkanı Abdülkadir Akkuş, “Bölgede yatırım yapmak adeta altın değerinde. Altının değerini de en iyi sarraflar biliyor” dedi. Akkuş, "Estetiği olmayan mimarisi ve kibrit kutusunu andıran gökdelenlerin yükselmeye başladığı bir dönemde biz, Beylikdüzü gibi hem yaşam hem yatırım değeri yükselmekte olan bir bölgede, en fazla 5 katlı binalarda, butik bir yaşam sunuyoruz. Önceki projelerimiz yüksek kalitedeki işçilik ve detayları ile markamız için iyi bir referans oldu. Alya Residence ve Alya Trio projelerinde oturum başladı. Alya Penta'ya Ekim 2015 itibariyle başladık, Ekim 2018 itibariyle de tamamlamayı planlıyoruz. Elit tabakanın tercih ettiği bir lokasyonda yükselen Alya Penta'da kalabalık ailelere de farklı seçenekler sunuyoruz" diye konuştu.