Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Amassizmir Residence’ta fiyatlar 330 bin TL’den başlıyor

Karaca İnşaat güvencesiyle İzmir Gaziemir’de inşa edilen Amassizmir Residence ve Office projesinde fiyatlar 330 bin TL’den başlıyor.

Karaca İnşaat güvencesiyle İzmir’de yükselen Amassizmir Residence ve Office projesi 7 adet ofis, 3 adet dükkan ve 69 konuttan meydana geliyor. Projede tüm daireler 1+1 şeklinde dizayn edildi.

İzmir'in Gaziemir bölgesinde hayata geçirilen Amassizmir Residence’ta ofis fiyatları 330 bin TL’den başlıyor. Toplam 2 bin metrekare arsa alanına sahip projede teslimlerin Eylül 2017’de yapılması planlanıyor.

Amassizmir Residence’ta fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark ve merkezi uydu sistemi gibi ayrıcalıklar sunuluyor. Teraslı daire seçeneklerine yer verilen projede en ileri teknoloji ile yüksek kaliteleri ürünler bulunuyor.

Amassizmir Residence ve Office projesi; İzmir Çevre Otoyollarına 5 dakika, Çeşme'ye 50 dakika, Alsancak'a 25 dakika, Konak'a 20 dakika, Kuşadasına 55 dakika, Fuar İzmir'e 5 dakika, Adnan Menderes Havalimanı’na 2 dakika mesafede inşa ediliyor.