Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Amerika’nın en pahalı malikanesi yeni sahibini bekliyor

Amerika’da iki tane lüks daire satışa sunuluyor. Malikanelerden ilk satılanı bir rekora imza atarak ABD’nin en pahalı evi olarak tarihe geçecek.

Amerika’nın en lüks iki tane malikanesi satışa çıkıyor. Malikanelerden satılan ilki rekor yenilemesi yaparak Amerika’nın en pahalı evinin sahibi olacak.

Amerika’nın Los Angeles kentinde yer alan Bel Air bölgesinde iki tane ultra lüks malikanesi satışa sunuluyor. Bu bölgede yer alan malikanelerin bir tanesi 180 milyon dolar değerinde. Nisan ayında fiyatı 250 milyon dolar olan malikane 180 milyon dolara indirildi.

Fiyatı 180 milyon dolara düşürülen ABD’nin Los Angeles kentindeki Bel Air bölgesinde yer alan malikanenin toplam 9 adet yatak odası bulunuyor. Ayrıca malikanenin bulunduğu alana bir de açık şelale dahil.

Ultra lüks özellikleri ile dikkat çeken Los Angeles malikanelerinden biri satılması durumunda dünyanın satılan en pahalı evlerinden bir tanesi olarak yeni bir rekor kırılmış olacak.

Lüks malikaneler hakkında Sabah Gazetesi’nde yer verilen habere göre; diğer ultra lüks malikanenin bedeli ise 188 milyon dolardan satışa sunuluyor. 188 milyon dolar değerindeki malikanede ise toplam 12 adet yatak odası ve 12 adet de banyo yer alıyor. Şimdiye kadar satılan en pahalı olacak malikanenin satışının gerçekleşmesi ile yeni bir rekora imza atılacak.

Şu ana kadar dünyada satılan en pahalı malikane ise 137 milyon dolar ödenerek Amerikalı iş adamı Barry Rosentein tarafından satın alınan Hamptons malikanesi idi.

Satışa sunulan Los Angeles malikanelerinden bir tanesinin satışının gerçekleşmesi ile birlikte Amerika’nın en pahalı konutu satılmış olacak. Evlerden ilk satılan ABD’nin en pahalı konutu olacak.