Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Anatolium Marmara AVM 3 bin kişiye istihdam sağlıyor

İstanbul Anadolu Yakasının yeni cazibe merkezi Kartal'da açılan Anatolium Marmara AVM dolaylı yoldan 3 bin kişiye istihdam sağlıyor.

Dev markaları bir araya getiren alışveriş ve sosyal yaşam merkezi Anatolium Marmara AVM projesi İstanbul Anadolu Yakasının en bızl ıdeğerlenen ilçeleri arasında yer alan Kartal'da açıldı. Hizmete açılan AVM'nin 15 milyon ziyaretçi ağırlaması bekleniyor. Sadece alışveriş merkezine değil eğlence ve sanat komplekeslerine ve ofis ile home ofis alanlarına da eyr verilen proje direkt ve dolaylı olarak toplam 3 bin vatandaşa istihdam sağlıyor.

15 milyon ziyaretçiyi konut etmesi bekleniyor

Anadolu Yakasının bünyesindeki yatırımlar ile sürekli yenilenen ve gelişen ilçesi Kartal’da sektöre kazandırılan Anatolium Marmara AVM Kartal projesi hizmete sunuldu. Açılışı gerçekleştirilen alışveriş merkezinde birçok mağaza yer alıyor. 100’den fazla mağazaya ev sahipliği yapan Anatolium Marmara AVM’nin yaklaşık 15 milyon ziyaretçi ağırlayacağı tahmin ediliyor.

25 bin metrekarelik alan IKEA'nın!

25 bin metrekare alanı IKEA mağazası için ayrılan projenin toplam 60 bin metrekare alanı brüt kiralanabilir durumda.
Sadece alışveriş değil aynı zamanda sosyal bir yaşam merkezi oluşturulan projede çocuk oyun alanları, eğlence alanları, elektro marketler, ileri

180 milyon TL yatırım değeri ile sektöre kazandırıldı

teknoloji özellikleri ile donatılmış sinema komplekslerine kadar birçok alternatife de yer veriliyor.
İstanbul Anadolu Yakasının yeni cazibe merkezlerinden Kartal’da hayata geçirilen Anatolium Marmara AVM Kartal projesi Soğanlık Yeni Mahallesi D-100 Kuzey Yan Yol Caddesi’nde yer alıyor. 180 milyon TL yatırım değeri ile sektöre kazandırılan projede home ofis ve ofislere yer veriliyor.

3 bin kişiye istihdam sağlıyor

Dolaylı yoldan toplam 3 bin kişiye istihdam sağlayan ve 15 milyon ziyaretçiyi ağırlaması beklenen projede hizmet veren mağazaların tam listesi ise şu şekilde:

LCW, Koton, Mavi, Vakko, Desa, Samsonite, Samsung, Özdilek, Linens, Vestel, İkea, Colins, Flo, Watsons, vestel, U.S Polo, Taç, Penti, Media Markt, LTB, Kiğılı, Gratis, Flo, Desa gibi büyük markalar alışveriş merkezi bünyesinde yer alıyor.