Validebağ Konakları
1 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay覺
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay覺
Yedi Mavi
4 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay覺
Kordon İstanbul
6 Ay Sonra Teslim
Kordon İstanbul İstanbul Avrupa / Kağıthane 295.000 TL - 1.840.000 TL Proje Detay覺

Anatolium Marmara'da 19 Nisan'da basına tanıtılıyor

Anadolu yakasının gözde yatırım alanı Kartal yeni bir projeye daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Anatolium Marmara'da satışlar 19 Nisan Salı günü başlıyor.

İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Kartal'da hayata geçirilecek olan Anatolium Marmara 40 bin metrekarelik alan üzerinde 45 katlı tek bloktan meydana geliyor. bir tarafı ofis alanlarına diğer tarafı ise konutlara ayrılan proje içerisinde Türkiye'nin 6. İKEA mağazası da bulunacak.

MAYA Holding tarafından yükselecek olan projenin detayları 19 Nisan Salı günü MAYA Holding ve IKEA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özsüer, MAYA Holding ve IKEA Türkiye CEO'su Fuat Atalay ile YILSAN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Talat Yıldırım, YILSAN Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO'su Tuncay Yıldırım'ın ev sahipliğinde düzenlenecek olan basın lansmanında açıklanacak.

Günlük 170 bin aracın geçtiği E-5 yolu üzerinde konumlandırılacak olan Anatolium Marmara projesi Kartal'a 4 dakika, Dragos'a 6 dakika, Maltepe'ye 5 dakika, Bostancı İskele'ye 10 dakika, Bağdat Caddesi'ne 12 dakika, Caddebostan Sahil'e ise 15 dakika uzaklıkta yükselecek. Trafik sorununu ortadan kaldıran projenin hemen önünde ise bir metro istasyonu bulunuyor.