Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Anatolium Marmara'nın detayları belli oldu

Maya Holding ve Yılsan Holding ortaklığında Kartal'da hayata geçirilen Anatolium Marmara projesinde satışların önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor.

İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Kartal'da 180 milyon dolarlık yatırımla yükselen Anatolium Marmara projesi 40 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselecek. 38 katlı tek kuleden oluşacak olan projede 152 ofis ve home ofis yer alacak. Toplamda 46 bin metrekarelik satılabilir alanı bulunan Anatolium Marmara'da ofis ve home ofislerin büyüklükleri 300 metrekare ile 450 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Ofis ve home ofis fiyatlarının henüz açıklanmadığı projede resmi satışlara da henüz başlanmadı.

Proje içinde İKEA mağazası da bulunuyor

Kartal merkeze 4 dakika, sahil yolu kavşağına 2 dakika, Dragos'a 6 dakika, Maltepe'ye 5 dakika, Caddebostan Sahili'ne ise 15 dakika mesafede hayata geçirilen Anatolium Marmara'da teslimler 2018 yılının ikinci çeyreğinde başlayacak. İçerisinde bir de İKEA mağazasının yer alacağı Anatolium Marmara'nın sosyal donatı alanları arasında sauna, kapalı otopark, SPA, çocuk oyun alanları ve fitness merkezi yer alacak.