Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

AND Frekans 215 yarın görücüye çıkıyor

AND Frekans 215 projesi yarın (13 Nisan 2018) sektöre ve basına tanıtılacak. AND Frekans 215 projesinde fiyatlar 298 bin TL’den start alıyor.

Nisan ayı gayrimenkul sektörü için hareketli geçiyor. Birçok dev yatırım bir biri ardında görücüye çıkıyor. Birçok firma projelerini baharın en güzel ayında sahneye çıkıyor. Nisan ayı içerisinde basın tanıtımını gerçekleştirecek olan markalı konut projelerinden bir tanesi de AND Frekans 215 projesi.

İstanbul Anadolu Yakasının yeni cazibe merkezlerinden bir tanesi Kartal ilçesinde konumlandırılan AND Frekans 215 projesi AND Gayrimenkul imzasını taşıyor. Prestijli konumu ile dikkat çeken proje, 13 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan basın tanıtımı ile gayrimenkul yatırımcıları, sektörün önemli temsilcileri ve basın mensuplarına tanıtılacak.

AND Frekans 215 projesi yapılan lansmanın ardından resmi olarak satışa sunulacak. AND Frekans projesinde konut alıcısına 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış konut seçenekleri sunuluyor. Her kesime hitap edebilecek şekilde tasarlanmış olan projede konut fiyatları ise 298 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Anadolu Yakasının en prestijli konumunda yükselen proje yüksek prim vaat ediyor. Alıcısına karlı bir yatırım olanağı tanıyan projede 60 ay yüzde 0 faiz olanağıyla konut satın alma şansı tanınıyor. AND Frekans 215 projesinde yarın (13 Nisan 2018) tarihinde yapılacak basın lansmanı ile tanıtılacak ve resmi olarak satışlarına da start verilecek.

Yüksek yatırım değeri ve merkezi konumu ile dikkat çeken projede 215 adet konuta yer veriliyor. Fiyatların 298 bin TL’den başlangıç gösterdiği AND Gayrimenkul projesi AND Frekans 215 projesi İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Kartal ilçesinin Esentepe Mahallesi’nde yükseliyor.