Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

AND Pastel'de 240 ay vade imkanından yararlanmak için son günler

AND Gayrimenkul'ün Kartal'da inşa ettiği AND Pastel'den daire sahibi olmak isteyenlere; Mart ayı sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında, 240 ay vade imkanı sunuluyor.

15 Temmuz'da yaşanan hain darbe girişiminin ardından gayrimenkul sektörünü canlandırmak ve ekonomide yaşanabilecek olası bir kriz ortamını önlemek amacıyla başlatılan kampanyalar, yatırımcıdan büyük ilgi görüyor. Konut sektöründe başlatılan kampanyalarla, sektördeki büyüme hızlanırken, orta gelirli vatandaş da kolayca ev sahibi olabiliyor.

Konutta tarihi kampanyanın ikinci fazı "Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye" kampanyasına AND Pastel projesiyle dahil olan AND Gayrimenkul; yüzde 5 peşinat ve 0,79 faiz oranıyla 240 ay, 0,49 faiz oranıyla 120 ay, sıfır faizle 60 ay vade seçeneği sunuyor. Yüzde 1 KDV imkanının da sunulduğu AND Pastel'de kişiye özel birçok ödeme seçeneği de bulunuyor. 31 Mart'a kadar geçeli olacak kampanya, satışı devam eden sınırlı sayıdaki daire için geçerli.

Toplamda bin 200 konutun yer aldığı AND Pastel projesi 45 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. AND Gayrimenkul'ün ilk projesi olarak Anadolu yakasının gözde yatırım alanlarından Kartal'da konumlandırılan projede alanları 74 metrekare ile 204 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor.

Haziran 2018'de teslimlerine başlanması planlanan AND Pastel projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, fitness merkezi, çocuk yüzme havuzu, golf alanı, kreş, sauna ve Türk hamamı bulunuyor. Kartal Adliyesi'ne 600 metre, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ise 1,3 kilometre mesafede yer alan proje hakkında ayrıntılı bilgiye www.andpastel.com adresinden ya da 0 850 393 40 00 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.