Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

AND Pastel'de daireler hızla tükeniyor

Lansman öncesi dönemde satışa çıkarılan konutların yüzde 50'sinin satıldığı AND Pastel projesi bugün düzenlenen lansmanla basın maensuplarına tanıtıldı.

Anadolu Gayrimenkul imzasıyla yükselen AND Pastel'in basın lansmanı bugün gerçekleştirildi. Anadolu yakasının gözde bölgelerinden Kartal'da 46 bin 597 metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirilen AND Pastel projesinde bin 200 konua yer veriliyor. Tamamlandığında 5 bin 500 kişiye ev sahipliği yapması düşünnülen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Toplamda 7 bloktan oluşan AND Pastel projesinde 3 farklı blok tipi bulunuyor. Ofis ve ticari birimlerin de yer alacağı projede 40 katlı Mavi Blok, 6 katlı Yeşil Bloklar ve orta katlı Turuncu Bloklar bulunuyor. İlk satışa çıkarılan 3 bloktaki dairelerin yüzde 50'sinin lansman öncesi satıldığı projede daire fiyatları 295 bin TL ile 1 milyon 100 bin TL arasında değişiyor.

Yüzde 5 peşinatla ev sahibi olma avantajı sunulan proje Kartal Adliyesi'ne 600 metre, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 1,3 kilometre mesafede yer alıyor. Sosyal donatıları arasında yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, spor salonu, sauna gibi pek çok sosyal birimin bulunacağı projenin yüzde 70'lik kısmı da yeşil alanlardan oluşacak. İkinci etap satışlarına da kısa bir süre içerisinde başlanması beklenen projenin teslimlerinin Haziran 2018'de yapılacağı öngörülüyor.