Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

AND Pastel'de ön talepte bulunanlara öncelik tanınacak

Anadolu Grubu'nun gayrimenkul sektörüne giriş yaptığı markası AND Gayrimenkul tarafından Kartal'da inşa edilecek olan AND Pastel'de satışlar yakında başlayacak.

Anadolu yakasının en değerli bölgelerinden biri olan Kartal'da inşa edilecek olan AND Pastel projesinde konut, dükkan ve ofislerin yer alıyor. Yüksek prim getirisi vadeden projede 7 blokta toplam bin 200 daire bulunuyor. 46 bin 597 metrekarelik arsa alanı üzerine yükselecek AND Pastel'de daire tipleri ise 1+1'den 4+1'e kadar değişiklik gösteriyor.

Kartal Adliyesi'ne 600 metre, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ise 1,3 kilometre mesafede bulunacak olan AND Pastel projesinin sosyal donatı alanları arasıdna ise açık-kapalı yüzme havuzu, spor ve aktivite alanları, yürüyüş ve koşu parkurlarının yanı sıra çocuklar için özel tasarlanmış geniş oyun alanları bulunuyor.

Satış tarihi henüz belli olmayan projede ön talepte bulunanlara ve şirket çalışanlarına öncelik tanınıyor. Şimdiden büyük ilgiyle karşışan projede teslim tarihi ise 2018 Haziran olarak öngörülüyor. Projede fiyatlar ise 317 bin liradan başlıyor.