Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

AND Pastel'den şimdi ev alanlar, ödemeye taşınınca başlayacak

AND Gayrimenkul'ün Kartal'da hayata geçirdiği AND Pastel projesinden konut sahibi olanlar, ödemeye evlerine taşındıktan sonra başlayacaklar.

AND Gayrimenkul, İstanbul’un en değerli yatırım alanlarından biri haline gelen Kartal’daki AND Pastel projesinde yeni bir kampanya başlattı. Kampanya, AND Pastel projesinde ev alacaklara, kredi ödemelerine anahtarlarını teslim aldıktan sonra başlama imkanı getiriyor. Yeni kampanya hakkında bilgi veren AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, "Özellikle düzenli bir gelirle çalışan, kira ödediği için ev kredisi ödeyemeyeceğini düşünen veya oturduğu evini satmadan yeni bir ev alamayacağını söyleyenler için bir finansal kolaylık sağlamaya çalıştık" dedi.

Proje geliştirmeden önce birçok araştırma yaptıklarını ve bu araştırmalarda ortaya çıkan beklentileri dikkate alarak proje geliştirdiklerini de belirten Usta, "Bugüne kadar birçok araştırma gerçekleştirdik. Evin içini ve dışını bütünsel bir yaşam alanı olarak değerlendirdiğimizde, kullanıcıların konuttan neler beklediğini önyargılarımızdan sıyrılarak geniş kitleler üzerinden sorguladık. Her bir beklenti projelerimizde karşılık buldu. Yeni Nesil Mahalle olarak inşa ettiğimiz bin 250 konutluk AND Pastel de bunun en güzel örneği. Lokasyonuyla dikkat çeken ve yüzde 70’i yeşil alandan oluşan projemizde doluluk oranı kısa sürede yarıyı aştı. Bu aşamada yaptığımız araştırmalar ve gözlemlerimiz bugün en çok satışı 4-5 sene öncesine kadar Kartal’ı bariyer olarak gören Kadıköy, Üsküdar, Ataşehir, Ümraniye sakinlerine yaptığımızı ortaya çıkardı. Diğer yandan, İstanbul’da konut satın alma nedeni oturum olanların oranı yüzde 64 iken, Kartal’da bu oranın yüzde 73’lere kadar çıktığını gördük. Bunun nedenlerin de biri de iş merkezlerinin Anadolu yakasına taşınması. Projemizden konut alanların yüzde 84’ü beyaz yakalı. Yüksek bir oranda da oturum amaçlı konut alıyorlar. Buradan hareketle AND Pastel’deki keyifli yaşama dahil olmak isteyen ama ödeme sıkıntısı nedeniyle bu kararını erteleyenler için yeni bir kampanya düzenledik. ‘Buyurun gelin, ev almayı ertelemeyin, taksitlerinizi erteleyin. Kredi ödemelerinize evinize taşındıktan sonra kira öder gibi başlayın’ diyoruz" dedi.

Sıfır faizle 60 ay vade imkanı sunuluyor

Teslimlerine Haziran 2018'de başlanması planlanan AND Pastel'de teslim öncesi avantajlı fiyatlardan yararlanabilme fırsatı sunuyor. Anlaşmalı bankalar ile satın alma işlemi sırasında kredi kullandırılırken, ödemeleri ise 1 yıl sonra teslimlerle başlıyor.

AND Pastel’de ödeme kolaylığı ve finansman avantajına ek olarak 30 Haziran’a kadar devam edecek kampanyada aynı zamanda yüzde 1 KDV avantajı da sunuluyor. AND Gayrimenkul’ün AND Pastel projesinde “60 aya yüzde sıfır faiz oranı ve 120 aya yüzde 0.49 faiz oranı” kampanyası da devam ediyor.