Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ankara Mamak’ta 955 konut sahiplerine teslim edildi

Kentsel dönüşüm için bugüne kadar 567 milyon Türk Lirası tutarında yatırım yapılan Ankara Mamak’ta 955 yeni konutun anahtar teslimi yapıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve çok sayıda vatandaş katıldığı çekiliş töreni, Atatürk Spor Salonu’nda düzenlendi.

Vatandaşların huzur ve refah seviyesini yükseltmek için projelere hızla devam ettiklerini belirten Gökçek, Mamak'a kentsel dönüşüm için bugüne kadar 567 milyon Türk Lirası tutarında yatırım yaptıklarını ifade etti.

Konut sayısı 5 bin 100’e yükseldi

Kurayı bekleyen vatandaşlara "Allah evlerinizde güle güle oturmayı nasip etsin" şeklinde seslenen Gökçek, Mamak Belediyesi ve Mamak Kaymakamlığı'nın Samsun yolu üzerinde bir noktaya taşınacağını, aynı bölgeye de Ankara'nın en büyük alışveriş merkezini kurmayı hedeflediklerini belirtti.

Bugüne kadar yaklaşık 6 bin 100 gecekondu yıkımının gerçekleştiğini söyleyen Gökçek, bu proje ile birlikte konut sayısının 5 bin 100’e çıkarıldığını vurguladı.

Konuşmalar sonrasında ise bilgisayar ortamında kura çekilişi yapıldı ve kurada hak kazanan vatandaşlara anahtarları teslim edildi.