Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ankara'da yeni yaşam alanı: OYAK Göksupark

OYAK tarafından Ankara’da hayata geçirilecek OYAK Göksupark projesinde fiyatlar 191 bin TL’den başlayacak.

Mesleki Emeklilik Fonu OYAK Ankara’da toplam 15 blok ve bin 876 daireden oluşan bir konut projesine imza atıyor. Basın lansmanı gerçekleştirilen projede fiyatlar ise 191 bin TL’den başlayacak.

OYAK Mesleki Emeklilik Fonu “OYAK Göksupark” adını verdiği büyük projesini Ankara’da hayata geçirecek. Teslimlerin 2020’de gerçekleştirilmesi beklenen projenin lansmanına OYAK Genel Kurulu üyeleri, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Taş, Genel Müdürü Süleyman Savaş Erdem, OYAK Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda OYAK üyesi katıldı.

Her ihtiyaca uygun konut tipi seçenekleri

Yaklaşık 73 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilecek, projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edilen her bütçeye ve her ihtiyaca uygun konut tiplerine yer verildi.

Konut kredisi kullanılarak ev sahibi olunabilecek

Mehmet Taş, “Yaklaşık 320 bin OYAK üyesinden aldığımız destek ve güven sayesinde hedeflerimize kararlılıkla yürüyoruz” dedi.

Konut sahibi olmak isteyen üyeler, 191 bin TL’den 725 bin TL’ye kadar fiyat seçenekleriyle satışa sunulacak daireler için anlaşma sağlanan bankalardan uygun faiz oranlı konut kredisi alınarak ev sahibi olmak kolaylaştırılacak.