Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

“Ankaralılar yeşil alanı olan konutları tercih ediyor”

Wind Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Gelgeç, Ankaralıların yeşil alanı olan konutları tercih ettiğini belirtti.

Ankaralıların konut alırken genellikle rahat nefes alabilecekleri yerleri tercih ettiğini söyleyen Wind Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Gelgeç, “Ev, Ankaralılar için sadece ihtiyaç değil onlar için bir yaşam alanıdır” dedi.

Çalışanların çok uzun saatler yapay ışıkların altında manyetik alana maruz kalarak çalıştığını ve bu nedenle insanların geniş, ferah, gün ışığı alan konutları tercih ettiğini söyleyen Bünyamin Gelgeç, “Herkes gibi Ankaralılar da konut alırken rahat nefes alabilecekleri yerleri tercih ediyor” dedi. Kapalı alanda çalışanların ve bu manyetik alana maruz kalanların işten çıktıktan sonra yeşil alanlara yöneldiğini belirten Gelgeç, bu duruma bağlı olarak da konut anlayışının ve tercihlerin şekillendiğini kaydetti.

Başkentlilerin konut anlayışında yıllardan beri konforun vazgeçilmez olduğunu söyleyen Gelgeç, “Ankaralılar için ev kavramı sadece barınma yeri olarak addedilmiyor. Ankaralıların evleri yaşam alanıdır. Bu nedenle Başkentliler konut alırken çok seçici davranıyor ve genellikle yeşil alanı olan projeleri tercih ediyor” dedi.

Konfor sağlayacak her türlü unsurun Wind Ankara’ya dahil edildiğini belirten Bünyamin Gelgeç “Botanik alan ile ahenk içindeki tam müstakil villalarda; özel fitness alanı, sauna ve jakuzi olanakları ile Wind Ankara'da huzur tam anlamıyla yaşanılır kılındı. Geniş yönden ortak alana hakim manzaraya açılan salonu, kendi içerisinde ayrı bir yaşam alanı barındıran mutfağı, tümü özel banyoya sahip yatak odaları ve servis alanları ile eksiksiz bir konut planı olarak ortaya konulan Wind Ankara projemizde her türlü detaya yer verdik ”diye konuştu.