Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ankara’nın gözdesi Yıldırım Kule uygun aidatları ile fark yaratıyor

Yıldırım Grup tarafından Ankara’da inşa edilen Yıldırım Kule sunduğu uygun aidat ücretler ile de fark yaratmayı başarıyor.

Ankara’nın en önemli ticari projelerinden biri olan Yıldırım Kule uygun aidatlarıyla da Ankaralılara ayrıcalıklı bir deneyim sağlıyor.

Farklı mimarisiyle kalıpların dışına çıkan proje Yıldırım Grup tarafından Ankara’da hayata geçirildi.

Aidatların yük olduğundan bahseden ve Yıldırım Kule aidat bedelleri hakkında konuşan Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım “Kalite ve hizmetimizden ödün vermeden, Ankara’da hayata geçirdiğimiz Yıldırım Kule projemizde bu durumu göz önünde bulundurarak aidatı oluşturan kalemleri düzenledik.’’ Her ay kira öder gibi’ ’ifadesiyle bütünleşen yüksek aidat rakamları yatırımcıyı olumsuz etkiliyor. Sebebi ise bu işin içerisine giren firmalar, konfor ve kalite adı altında sundukları rakamları, çalışanların ücretlerini ve giderlerini yükseltip, bir de üzerine kar koyarak bu durumu aidatlara yansıtıyor. Tabi haklı oldukları konularda var ama bazı durumlarda çok yüksek rakamlar ortaya çıkıyor” şeklinde konuştu.

“Tasarruflarımızla ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz”

Genel anlamda piyasa araştırması gerçekleştirdikten sonra, Yıldırım Kule aidatlarını hassasiyetle belirlediklerinin altını çizen Zafer Yıldırım “Gelir gider olarak şu an piyasada 100 metrekare ofislerde bin 300- bin 700 TL arasında aidat isteniyor. Kalite, konfor ve servisten ödün vermeden nasıl halledilebilir noktasına geldik.

Satın alınan ofislerin kiralanması kolaylaştırılıyor

Uygun firmalarla anlaşarak ve dikkat ederek, aidatlarımızı 100 metrekarelik örnek bir ofiste 750- 990 TL bandında tuttuk. Bu arada tabi ki temizlik, güvenlik kulenin ihtiyaç duyacağı servis ihtiyacı dahil, her şeyden yararlanabilecek imkân sunuyor ve tasarrufa dikkat ederek bunu yapıyoruz. Tasarruf etmemiz önce Yıldırım Kule, sonra Ankara, sonra da ülke ekonomisi için büyük önem taşıyor. Kiralamada da bu durum bir avantaja dönüyor ve satın alınan ofislerin kiralanması kolaylaşıyor. Burada asıl hedefimiz insanlara hak ettiği hizmeti uygun bedelle sağlamak. Bu işi ticari olarak görmüyor, kendi iş yerimiz gibi görerek tasarruflu aidatları oluşturmuş oluyoruz” dedi.

2018’e kadar KDV bizden kampanyası

Sadece konut projelerinin değil, ticari projelerin de yatırım için uygun olduğunun önemle altını çizen Zafer Yıldırım şunları söyledi: “Ankara’da hayata geçen ofis projeleri geleceğin altın anahtarı konumundadır. Biz de bu öngörüde ofis alacak vatandaşlarımıza kolaylık sağlamak amacıyla, KDV fiyatlarında düzenlemeye gittik. Bu tür ofis, dükkân, ticari mallar artı KDV ile fiyatlandırıldığından müşteri bir de ekstra KDV ödemek zorunda kalıyor. Bizim amacımız, sene sonuna geldiğimiz bu dönemde çoğu şirketin ihtiyacı olan bu tür yapılarda vatandaşımızın cebinden çıkacak olan parayı azaltmak. KDV kısmını kendi şirket bünyemizden karşılayarak yatırımcılarımızın rahat karar vermesini de hızlandırmış olacağız. Uyguladığımız bu kampanya ile sektörümüzdeki canlanmayı desteklemek, satışların devamlılığını sağlamak, ticari alan alışverişini hızlandırmak ve ülkemize katma değer üretebilmek için böyle bir noktada taşın altına elimiz koymaya çalıştık.”