Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ant Yapı Moskova'da yeni projeye başlıyor

Ant Yapı, Rusya’da ofis anlayışına yeni soluk getirecek olan Action 44 Otel-Ofis projesine başlıyor. Action 44 Otel-Ofis’in teslimi Aralık 2020’de gerçekleşecek.

Ant Yapı, Rusya’nın başkenti Moskova’da 40 bin metrekare büyüklüğündeki bir alanda Action 44 Otel-Ofis isimli projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Action 44 Otel-Ofis projesi Shell&Core ofis, otel binası, kongre merkezi, kafe, restoran ve otoparktan meydana geliyor.

MODERN MİMARİSİ İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR

Action 44 Otel-Ofis; 11 katlı ofis, 4 katlı otel ve yer altında 3 katlı otopark olmak üzere toplam 15 kattan meydana geliyor. A sınıfı proje olarak hayata geçirilecek olan Action 44 Otel-Ofis, modern mimarisi ve ileri mühendislik sistemleri ile yaşama kazandırılacak. Action 44 Otel-Ofis projesi, Moskova’da 1905 Metro İstasyonu’na yakın konumuyla öne çıkıyor.

MOSKOVA’DAKİ OFİS ANLAYIŞINA YENİ SOLUK GETİRECEK

Action 44 Otel-Ofis projesi, çift cephe kaplaması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Moskova’daki ofis anlayışına yeni bir soluk kazandıracak olan Action 44 Otel-Ofis’te özel dış kaplama olarak yeşilliklerden oluşan dekoratif kafes sayesinde doğadan kopmadan teknolojinin konforunu yaşama olanağı sunulacak.

PROJENİN YATIRIM DEĞERİ YAKLAŞIK 57 MİLYON DOLAR

Action 44 Otel-Ofis projesinin 57 milyon 500 bin Dolar yatırım değerine sahip olduğunu belirten Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, “Mimari tasarımı açıdan bizi heyecanlandıran bu projeyi 2020 yılının sonunda teslim etmeyi planlıyoruz. Ant Yapı olarak Rusya başta olmak üzere Türki Cumhuriyetler, İngiltere ve Amerika’da faaliyet gösteriyoruz. Bunun yanı sıra İngiltere ve Amerika’da yeni projelerimize başladık” ifadelerini kullandı.