Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ant Yapı, tarihi kampanyaya 3 projesiyle destek veriyor

Ant Yapı, "Güçlü Türkiye için Birlik Vakti" kampanyasına, hemen teslim satışları devam eden Anthill Residence, Antteras ve Antasya Residence projeleri ile destek veriyor.

15 Temmuz sonrası ekonomide oluşan olumsuz havayı ortadan kaldırmak amacıyla başlatılan tarihi kampanyaya 3 projesiyle katılan Ant Yapı'nın; Anthill Residence, Antteras ve Antasya Residence projelerinden yüzde 20 peşinat ödeyerek daire sahibi olmak mümkün. 31 Mart’a kadar devam edecek olan kampanya kapsamında; 60 ay vade seçeneğinde yüzde sıfır faiz, 240 ayda ise yüzde 0,79 faiz oranı ile banka kredisi imkanı sunuluyor.

Anthill Residence sosyal donatı alanlarıyla dikkat çekiyor

54 katlı iki kuleden oluşan Anthill Resinde projesinde 1+1 ve 2+1 daire tiplerine yer veriliyor. Esnek ve modüler planlama prensibine sahip olan projede, daireleri birleştirerek 5+1’e kadar farklı daire tipleri elde etmek mümkün. Konut kulelerinin dışında sosyal tesisler, kapalı otoparklar, depolar ve teknik mahallerden oluşan bodrum katları ile bir butik çarşı Anthill’de yer alıyor. Her türlü ev otomasyonunun kurulumuna uygun bir altyapıya sahip olan Anthill Residence sakinlerine, açık kapalı spor alanları, kapalı kayak pisti, yüzme havuzları, fitness center ve spa gibi zengin sosyal imkanlar da sunuyor.

Antteras'ta toplam 88 konuta yer veriliyor

Antteras; Beylerbeyi sırtlarında, Kirazlıtepe-Küplüce sınırları içerisinde yükselen dört farklı tip bloktan oluşuyor. Toplam 88 konut yer aldığı projenin sosyal donatı alanları arasında kafeterya, restoran, lounge, açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu, kapalı yüzme havuzu, spa & fitness merkezi, tenis kortu, basketbol sahası ve oyun ünitelerinin bulunduğu bir çocuk parkı da yer alıyor. Otopark sistemini yeraltına alan proje hem araçların kalabalık görüntüsünü engelliyor hem de güvenli park imkanı sağlıyor. Doğal yeşil alanların peyzaj tasarımında önemli bir yeri olan Antteras’ta ayrıca süs havuzu, gezinti alanları, çiçek bahçeleri ve dinlenme alanları da bulunuyor.

Antasya Residence yüksek prim vadediyor

Ant Yapı’nın, Anadolu yakasının yeni ticari ve merkezi bölgesi Ümraniye'de, 1., 2.ve 3. köprü bağlantı yollarına çok yakın bir mesafede konumlanan projesi Antasya Residence, 50 dönümlük alan üzerinde konut, ofis ve alışveriş merkezinden oluşan karma yapının konut ve yaşam alanını oluşturuyor. 42 kat ve 617 bağımsız bölümden oluşan konut bloğunun yanı sıra, avlu, park alanı, kapalı otoparklar, teknik mahaller, yönetim ofisleri, üstü açılabilir kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, spor merkezi, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, sauna ve buhar odasından oluşan sosyal tesisler de bulunuyor.