Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Antalya Kumluca'daki 7 mahalle birbirine bağlanacak

Antalya kırsalındaki yol çalışmalarına aralıksız devam eden Antalya Büyükşehir Belediyesi Kumluca'da 7 mahalleyi birbirine bağlayacak.

Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Kumluca’da 7 mahalleyi birbirine bağlayan bağlantı yolunda asfalt öncesi bakım ve onarım çalışması yapıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Kumluca’nın Karacaören, Çaltı, Yenikışla, Karacaağaç, Altınyaka ve Çayiçi mahallelerini birbirine bağlayan 15 kilometrelik yolda asfalt öncesi hazırlıklarını sürdürüyor. Ekipler, bozuk ve dar olan yolda şarampol açma, yol genişletme ve filler sıkıştırma işlemleriyle sathi asfalt kaplama öncesi son hazırlıkları tamamlıyor. Vatandaşların yoğun olarak kullandığı yolu yaptığı çalışmalarla daha güvenli ve konforlu hale getiren Büyükşehir Belediyesi, böylece kırsal alada ulaşım problemlerini tek tek çözüme ulaştırıyor.

20 gün içinde tamamlanacak

Asfalt öncesi bakım, onarım çalışmalarının 20 gün içerisinde bitirileceğini belirten Büyükşehir Belediyesi Kumluca Koordinatörü Yusuf Evran, “Yol üzerlerinde bulunan bazı virajları genişleten ve çökme yapan bölümleri doldurup sıkıştıran ekiplerimiz bölgede yoğun bir şekilde çalışıyor. Büyükşehir ekiplerimiz yaklaşık 15 kilometrelik yol çalışması yapmış olacak. Çalışmalarımızı 20 gün içerisinde tamamlamayı planlıyoruz ve bize bu imkânları sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel ‘e teşekkür ederiz. Ulaşım artık Büyükşehir ile daha rahat olacak” dedi.