Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Antalya'nın İstiklal Caddesi Sur Cadde'de satışlar 137 bin TL'den başlayan fiyatlarla start aldı

Gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden Sur Yapı tarafından hayata kazandırılan Sur Yapı Antalya Kepez projesinde yer alan Sur Cadde etabında satışlar start aldı.

Türkiye’de hayata geçirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak dikkat çeken Sur Yapı Antalya Kepez projesinin Sur Cadde etabında satışlar başladı. Antalya’nın markalı konut projeleri ile değerlenen ve sürekli gelişen ilçesi Kepez’de hayata kazandırılan Sur Yapı Antalya Kepez projesi kentsel dönüşüm seferberliği kapsamında yükseliyor.

19 bin adet konuta yer verilen projede, ticari birimler sosyal ve kültürel alanlar da yer alıyor. Projenin Sur Cadde ismi verilen ticari içerikli etabında ise satışlar başladı. Projenin Sur Cadde etabında yer alan 1+1 tipinde tasarlanmış ofis ve konut seçeneklerinde fiyatlar 137 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Ayrıcalıklı ödeme koşulları sunan ve cazip fiyatlarıyla konut alıcısına özel avantajlar sağlayan Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşün projesi Sur Yapı Antalya Kepez’de yer alan Sur Cadde etabında 137 bin TL’den start alan konut ve ofis fiyatlarında 36 aya kadar vade farksız taksitlendirme seçeneği sunuluyor.

Sur Yapı Antalya Kepez kentsel dönüşüm projesi bünyesinde sektöre kazandırılan Sur Cadde projesinde uygun fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile satışlar start aldı. Yoğun ilgi gören projeden yüzde 35 peşinat ödeyerek konut satın alınabiliyor. Geri kalan konut bedeli ise bir yıl sonra yüzde 10 oranında bir ara ödeme ve 36 ay vade farksız taksitlendirme imkânı tahsil edilebiliyor.

Uzunluğu 1.3 kilometreyi bulan Sur Cadde projesi İstanbul’da yer alan İstiklal Caddesi ile birçok benzerlik gösteriyor. Antalya’nın İstiklal Caddesi Sur Cadde etabında yer alan ofisler ve konutlar hem yatırımcıdan hem de oturumcudan proje duyurulduğu ilk günden beri yoğun ilgi görüyor.

Sur Cadde’de anahtar teslimlerinin ise Aralık 2019 tarihinde yapılması hedefleniyor.