Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Antmono'da satışlar 18 Temmuz'da başlayacak

Ant Yapı'nın en yeni projesi Antmono'da satışlar gelecek hafta başlayacak. Ümraniye'de konumlandırılan projede teslimler ise Aralık 2017'de yapılacak.

Ant Yapı'nın 87 dairelik yeni projesi Antmono'da bir süre önce başlayan ön talep toplama çalışmalarında son aşamaya gelindi. Anadolu yakasının en değerli bölgelerinden Ümraniye'de Küçüksu Mahallesi'nde hayata geçirelecek olan proje bu yıl içerisinde açılması beklenen metro hatları, köprü ve bağlantı yollarına yakın bir konumda yer alıyor olmasıyla yatırımcının ilgisini çekiyor.

Alanları 110 metrekare ile 225 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipindeki dairelerin yer alacağı Antmono'da daireler modüler sistemle 4+1 daire haline de getirilebiliyor. Ant Yapı'nın daha önce inşa ettiği Antasya projesine komşu olacak Antmono'da resmi satışlar 18 Temmuz 2016'da başlayacak.

Dairelerin 685 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacağı proje hakkında konuşan Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, “Ümraniye son zamanlarda yapılan yol yatırımları sayesinde yeni finans ve yaşam merkezine dönüştü. Önümüzdeki dönemde planlanan, İstanbul’un iki yakasına daha hızlı, daha konforlu, daha ekonomik ulaşım sağlayacak “3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli” projesinin hayata geçmesinden sonra daha da değerli olacak. Yatırım değeri 30 milyon dolar olan, çok özel sosyal donatıları olan butik projeyi 2017 yılı sonunda teslim etmeyi planlıyoruz” dedi.