Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Antplato'nun teslimlerine yıl sonunda başlanıyor

Ant Yapı'nın İstanbul'un yeni Levent aksı olarak nitelendirilen Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırdığı projesi Antplato'da sona yaklaşıldı.

Yurtdışında birçok projeye imza atan Ant Yapı, Türkiye'deki ilk ofis projesini önümüzdeki ay teslim etmeye hazırlanıyor. Toplam 35 bin metrekare inşaat alanında konumlanan Antplato, 50 milyon dolar yatırım değeriyle yükseliyor. 25 kattan ve 176 modüler birimden oluşan Antplato’da, 80 metrekare ve 172 metrekare büyüklüğünde iki farklı ofis birimi yer alıyor. Bu birimler, kişisel tercihlere göre ister ofis ister home office olarak modüler ve esnek kat planlaması sayesinde bin 32 metrekareye kadar genişletilebiliyor. Kişiye özel ödeme planları ile özel indirimler uygulanan ofislerin metrekare bazında birim fiyatları ise 4 bin 500 TL'den başlıyor.

Hem konforlu, hem yeşil ofisler

Çevre dostu projeleriyle sektöründe öne çıkan Ant Yapı, Antplato’yu uluslararası alanda saygınlığı en yüksek yeşil bina çevresel etki değerlendirme metodolojilerinden, Amerika merkezli LEED kriterlerine uygun olarak ve Leed Gold adayı olarak tasarladı. Elektrikli ve hibrit araçların şarj edilebileceği özel alanlar da sunan proje, “yeşil kiralama modeli” ile ofisin enerji tasarrufunu bireysel kullanıcıların kontrolüne vererek de sürdürülebilir bir yaşam ve çalışma alanı sağlıyor.

Proje ile ilgili değerlendirme yapan Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, “Bugünün ofis tasarımında artık işlevsellik tek başına yeterli değil. Çalışma hayatının dolayısıyla günlük yaşamlarımızın büyük bölümünün geçtiği bu mekanlarda, bir takım kriterler olmalı. Çevreyle dost, tasarımı ferah tasarlanması gereken ofislerde, çalışanların mutluluğu dolayısıyla verimi düşünülmeli. Ant Yapı olarak, Türkiye’deki ilk ofis projemizi Basın Ekspres Yolu’nda, çağdaş ofisten beklenen tüm bu kriterlere uygun bir biçimde ve üstün inşaat kalitesiyle oluşturduk. Antplato’da inşaat sona yaklaşırken, mimari ekibimizin en iyiyi amaçlayarak hazırladığı örnek ofisler büyük beğeni gördü” şeklinde konuştu.