Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Antteras'ta KDV oranı yüzde 8'e çekildi

Ant Yapı'nın Beylerbeyi sırtlarında konumlandırdığı Antteras projesinde KDV oranı 31 Mart 2017'ye kadar yüzde 8 olarak ödenecek.

Türkiye’de ÇEDBİK-Konut sertifikasını alan ilk proje olmasıyla dikkat çeken Antteras, sunduğu özel indirimler ve kişiye özel ödeme planlarıyla da adından söz ettiriyor. Metrekare birim fiyatının 8 bin TL'den başladığı projeden konut sahibi olmak isteyenler, 31 Mart 2017'ye kadar geçerli olacak kampanya kapsamında sadece yüzde 8 KDV ödeyerek ev sahibi olabiliyor. 28 bin metrekare alan üzerinde yükselen Antteras'ta dört farklı tip blokta toplam 88 konut yer alıyor.

Yeşil binaların, artan enerji ve su giderleri nedeniyle artık tercih sebebi olduğunu belirten Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, "Çevre dostu bu projemiz, yüzde 8 KDV oranıyla artık çok daha avantajlı hale geldi. Daha iyi bir geleceğin inşası için hareket eden Ant Yapı, Antteras projesini dünyanın birçok ülkesinde benimsenen çevre dostu bina sertifikası BREEAM’in standartlarına uygun olarak tasarladı. Türkiye’nin ilk yerli yeşil bina sertifikası ÇEDBİK-Konut’a da layık görülen projemiz, Bakanlar Kurulu’nun aldığı KDV indirimi kararıyla birlikte, artık hem çevreye hem de aile ekonomisine dost" dedi.

8 bin 500 metrekaresi sosyal alan olarak ayrılan projede panoramik manzaralı kafeterya, restoran, lounge, açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu, kapalı yüzme havuzu, spa & fitness merkezi, tenis kortu, basketbol sahası ve oyun ünitelerinin bulunduğu bir çocuk parkı bulunuyor.