Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

AP İstgate'de sınırlı sayıda konutun satışı devam ediyor

Şani İnşaat imzasıyla Ankara Yenimahalle'de konumlandırılan AP İstgate projesinde son dairelerin satışları devam ediyor. Projede fiyatlar 149 bin TL'den başlıyor.

Ankara'nın en değerli yatırım alanlarından Yenimahalle'de tek blok halinde yükselen AP İstgate projesinde toplam 295 konuta yer veriliyor. Alanları 79 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 konut tiplerinin bulunduğu AP İstgate'te az sayıda konut sahiplerini bekliyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan AP İstgate projesinden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Her dairenin 14 metrekare ile 55 metrekare arasında değişen balkon ve teraslarının buludnuğu projede; 1+1 daireler 149 bin TL ile 230 bin TL arasında, 2+1 daireler 240 bin TL ile 325 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Tamamlandığında yüzde 30 oranında prim yapması beklenen AP İstgate projesinde en küçük dairenin minimum 1.000 TL'den kiraya verilebileceği tahmin ediliyor. İstanbul yolunun yanı başında, metro istasyonuna 100 metre mesafede, Göksu Parkı'na 3 dakika, Yenimahalle Devlet Hastanesi'ne ise 5 dakika uzaklıkta konumlandırılan projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otopark, sauna, fitness merkezi ve kapalı yüzme havuzu yer alıyor.