Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aqua Modern Ankara'nın inşaatına başlandı

Ankara'nın en değerli lokasyonlarından birinde, Çankaya Üniversitesi'nin hemen yanında yükselecek olan Aqua Modern Ankara projesinde inşaat çalışmalarına başlandı.

Gümüşhaneli iş adamlarının oluşturduğu GİYAT A.Ş.'ye ait arazi üzerinde Su Modern Konut Yapı Kooperatifi tarafından yükselen Aqua Modern Ankara, "Artık ihtiyacınız yalnızca ev değil, farklı bir yaşam biçimi" sloganıyla hayata geçiriliyor. Proje sakinlerine kendi sebzesini, süt ve süt ürünlerini üreten tesislerin, botanik bahçenin, seraların, şelalelerin, çocuklar için oyun parklarının, mini hayvanat bahçesinin, uçurtma alanının ve çim paten alanı nın yer aldığı bir hayat sunan Aqua Modern Ankara, farklı sosyal donatılarıyla ön plana çıkıyor. 64 dönüm üzerinde konumlandırılacak olan projede 811 daire bulunuyor.

"Her yönüyle yeni bir proje"

Projenin temel atma töreninde konuşan Su Modern Konut Yapı Kooperatifi Başkanı Kazım Kumpasoğlu, Ankara'da modern hayatın konforunu ve kır hayatının tüm güzelliklerini bir araya getirerek, Ankaralılara farklı bir yaşam biçimi sunmayı amaçladıklarını belirtti. Kumpasoğlu, "Ankara'da henüz böyle bir proje yok. Aqua Modern, tüm beklentileri karşılayan, her yönüyle yeni, farklı bir proje" dedi.

Projenin yatırım açısından kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu belirten Kumpasoğlu, yatırımcılara uygun ödeme koşullarının sunulduğunu da belirtti.

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ise proje bölgesinin Ankara’nın en cazip gelişme alanında olduğunu, mevcutta 550 bin olan ilçe nüfusunun 2030 yılında 1 milyon 400 bine ulaşacağını belirterek, “Arazinin konumu ve yapılan yatırım isabetlidir” dedi.