Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aquacity Denizli'de kira garantisi fırsatı

Gayrimenkul sektörünün öncü isimlerinden Sinpaş’tan Aquacity Denizli’de kira garantisi fırsatı sunuluyor.

Konut sektöründeki 43 yıllık tecrübesi ve uzmanlığı ile sürekli yenilikçi projelere imza Sinpaş’tan yepyeni bir kampanya daha geldi. Sinpaş Yapı’nın en yenilikçi projelerinden AquaCity Denizli’de yaşam başladı. Keyifli ve konforlu yaşamın kapılarının aralandığı projede 1+1 daireler için 1500 TL, 2+1 daireler için 2000 TL, 3+1 için 2500 TL ve 4+1 daireler için 3500 TL garanti kira bedeli ile çok kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Sinpaş Aqua City Denizli’nin ilk sakinleri ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını araladılar. Denizli’yi kumsal yaşamıyla tanıştıran özel projede Aqua Mall alışveriş merkeziyle, her zevke ve ihtiyaca uygun farklı yaşam seçenekleri sunuluyor.

Sinpaş’tan Denizli’de bir ilk /1 yıl boyunca kira garantisi

Sinpaş, AquaCity Denizli’den ev almak isteyenlere 1 yıl boyunca kira garantili ev sahibi olma fırsatı sunuyor. AquaCity Denizli’deki daire tipleri için belirlenen kira garantisi 1+1 daireler için 1,500 TL, 2+1 daireler için 2 bin TL, 3+1 ve 3,5+1 daireler için 2 bin 500 TL, 4+1 daireler için 3 bin 500 TL olarak belirlendi.

AquaCity Denizli’de yaşam bir başka

Bambaşka bir yaşamın kapılarını aralayan AquaCity Denizli, çocuklar için de tam bir oyun cenneti. Kumsalında çocukların oyun oynayabileceği su kaydırakları gibi temalı parkları bulunan AquaCity’de, yaş gruplarına özel tasarlanmış ahşap oyun grupları da yer alıyor. AquaCity suyun birbirinden farklı hâllerini kullanarak, Denizli’de daha önce benzeri görülmemiş bir sahil yaşamı sunuyor. Göl ve bahçe evleri, kumsal evleri, yalı evleri ve ikiz gökdelenleriyle su ve yeşilin iç içe geçtiği dört farklı yaşam seçeneği sunan AquaCity, Denizlilileri plaj hayatı, açık hava sineması gibi eğlenceli aktivitelerle tanıştırıyor. Projede yer alan Denizli’nin en büyük spor kompleksi İstanbul Fitness A spor salonu ile geniş kapsamlı ve profesyonel fitness ve spor tesisi de AquaCity Denizli’de ayrıcaklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Sinpaş AquaCity Denizli Proje Künyesi

Proje İsmi: AquaCity Denizli

Firma: Sinpaş Yapı

Konum: Denizli

Toplam Arazi: 210.721 m2

Toplam Konut: 904

Metrekare Aralığı: 72 m2-241 m2

Konut Tipleri: 1+1, 2+1, 3+1, 3,5 +1, 4+1