Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aquacity Denizli'nin örnek daireleri ziyaretçilerini bekliyor

Sinpaş Yapı tarafından Denizli'de yükselen Aquacity Denizli projesinin örnek daireleri yatırımcıların ziyaretine açıldı.

Ege Bölgesi'nin tema projesi Aquacity Denizli, 319 bin 796 metrekarelik dev bir arazi üzerinde yükseliyor. Eski EGS Park arazisi üzerinde hayata geçirilen projede büyüklükleri 72 metrekare ile 241 bin metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4+1 tiplerinde toplam bin 800 konut yer alıyor.

Yüzde 12 indirim avantajı

Bahar kampanyasının devam ettiği projeden peşin ödemeyle daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 12'lik indirim uygulanıyor. Şirket bünyesinde taksitle konut satın almak isteyenlere ise 48 ay sıfır faiz avantajı sunuluyor. Aylık bin 500 liralık taksitlerle ev sahibi olma fısatı sunan Aquacity Denizli projesinde dairelerin fiyatları ise 159 bin 300 liradan başlıyor.

Denizlililer Aquamall ile tanışıyor

Teslimlerine Haziran 2017'de başlanması beklenen proje, lüks sosyal donatı alanlarının yanı sıra konut bloklarının altında yer alacak Aquamall ile de dikkat çekiyor. Dünyaca ünlü moda ve yeme-içme markalarını ilk kez Denizlilerle buluşturacak olan Aquamall'ın 2016 ikinci çeyrekte hizmete açılması bekleniyor.