Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Arçelik, Kalekent'in çözüm ortağı oldu

Arçelik, Beylikdüzü'nde yükselen Kalekent projesinin çözüm ortağı oldu. Projedeki ankastre ürünler ve klimalar Arçelik tarafından sağlanıyor.

Beylikdüzü Beykent bölgesinde ilk etabı hayata geçen ve ikinci etabının inşası süren Kalekent projesi Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3SKale Grubu tarafından yükseliyor. Müşterilerine ankastre ürünler, iklimlendirme, ısıtma, mutfak, aydınlatma, elektronik çözümler alanlarında kurumsal hizmetler sunan Arçelik son olarak Kalekent projesinin iş ortakları arasında yerini aldı.

Arçelik, 100 bin metrekare arazi üzerine kurulu Kalekent projesi kapsamında ankastre mutfak ürünleri ve klimalarıyla lüksü tüketicilerin hizmetine sunuyor. Projenin ilk etabındaki 700 dairede ürünleriyle çözüm ortağı olan Arçelik, projenin ikinci etabına da ürünleriyle dokunuyor. Kalekent projesi dahilinde Arçelik, 1421 adet ankastre fırın, ankastre ocak, davlumbaz, ankastre bulaşık makinesiyle mutfaklara şıklık katıyor. Projede ayrıca 1421 adet 12000 BTU klima yer alıyor.

Arçelik, dairelerini teslim alan konut sahiplerini karşılamak için de hoş sürprizler hazırladı. Tasarlanan stantlarda konut sahiplerine kahve ikramı eşliğinde ‘hayırlı olsun’ diyecek olan Arçelik, evlerinde ihtiyaç olabilecek diğer ürünleri tanıtırken bir yandan da kendilerine özel kampanyalar hakkında bilgi verecek. Arçelik ayrıca ikinci etabın teslim tarihine yaklaşıldığında havaların da güzelleşmesiyle birlikte çeşitli pişirme etkinlikleriyle keyifli anlar yaşatacak.

Farklı hayat tarzlarına yönelik ihtiyaçları karşılayarak herkesin aradığı yaşamı içinde barındıran Kalekent, farklı tasarım ve ebatlarda olan 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerini sunuyor.

Yaşam alanı içerisinde bulunan giyimden pastaneye, ayakkabıdan eczaneye kadar farklı 54 mağaza ve 1 market, 1 Anaokulu ve 1 İlkokul, Ortaokul ile Kalekent projeyi tercih edenlere kendilerini ayrıcalıklı hissetmeleri için seçenekler sunuyor.