Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Arch+Dsgn Summit İzmir 2019 yoğun ilgiyle karşılandı

Arch+Dsgn Summit İzmir 2019, “Mimari ve Tasarım’da Yeni/Yenilikçi” temasıyla 26-27 Eylül’de ziyaretçilerine kapılarını açtı

Türkiye’nin en geniş kapsamlı mimarlık ve tasarım disiplinlerini buluşturan ilk ve tek zirvesi Arch+Dsgn Summit, bu sene İstanbul ardından İzmir de “Mimari ve Tasarımda Yeni/Yenilikçi” temasıyla ziyaretçilerini ağırladı. Zirve, 26-27 Eylül 2019 tarihleri arasında İzmir Mimarlık Merkezi’nde tüm yaratıcı endüstrileri, yurt içinden ve yurt dışından mimarlık, iç mimarlık, grafik ve endüstri ürünleri tasarımı alanında sektörün değerli profesyonellerini ve öğrencileri bir araya getirerek oldukça ilgi gördü.

Konferanslar içerisinde yer alan Abt Tasarım Kurucusu Peyzaj Mimari Ayşenur Bölükbaşı ‘YENİLİKÇİ PEYZAJ ANLAYIŞI’ sunumu dinleyicilerden büyük ilgi gördü.Konferans da , yapısal ve bitkisel peyzaj projelerinin, peyzaj düzenlemelerde denk önemde olduğu ve bütün olarak tasarlandığında anlamlı tasarımlar çıkacağından bahsetti.

Peyzaj mimarlarının doğayı şehre entegre edip, yapısal donatılarla onu kullanılabilir hale getirdikleri, dolayısıyla tasarımcıların, insan kadar ekolojik dengeye de hizmet etmesi gerektiğinden değinildi. Yeni nesil parkların, kendi doğal kaynaklarını sağlayacak şekilde tasarlanmaya evirilmesi gerektiğine dikkat çekti.